Cesja domeny - szybki-serwer.pl

Cesja domeny jest to przeniesienie praw własności domeny na inną osobę/podmiot.

W celu przeprowadzenia cesji należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zostanie przesłany odpowiedni formularz, który trzeba wypełnić (czytelnie) i odesłać.

Dane Abonenta we wniosku muszą być zgodne z danymi osoby/podmiotu na którego domena została zarejestrowana. Podpis musi być czytelny. Jeżeli właścicielem domeny jest firma, wymagana jest także pieczątka.

W przypadku spółek cywilnych wniosek musi być podpisany przez wszystkich wspólników.

Do wniosku należy załączyć kserokopię dowodu osobistego (obu stron) oraz w przypadku firm kserokopię wpisu do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS - w przypadku spółek również umowę spółki.

Szukaj domeny:

Newsletter:

Zapisz się do naszego newslettera.

Aktualności:

 • Dodano: 18-09-2011 Godzina: 21:17:14

  Konkurs: najlepszy pakiet hostingowy

   Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps. 
  Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd. 
  Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

  Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

  Więcej

 • Dodano: 10-05-2011 Godzina: 23:25:07

  Start nowej strony serwisu: 12.05.2011.

  Po 4 latach zmieniliśmy wygląd naszego serwisu. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się naszym obecnym i przyszłym klientom. Wprowadzonych zostało wiele udogodnień aby korzystanie z naszych usług było proste i przyjemne.

  Więcej