O firmie - szybki-serwer.pl

Nasza firma została założona 23 kwietnia 2002 roku. Prężnie brnęła i rozwijała się stając się wiarygodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie. Zawsze przyświecało nam zdanie:

"stawiaj na rozwój i polepszanie swoich usług".

W 2007 roku Edart otworzył dział hostingu. Od tamtego dnia minęło już kilka lat ale nadal nasze motto jest aktualne. Ciągle stawiamy na rozwój pracowników oraz polepszanie naszych usług. Nasze serwery ulokowane są w Polskim DC i obsługują kilkadziesiąt tysięcy stron www, sklepów internetowych oraz portali klientów.

Dzięki systematycznym inwestycjom oraz poszerzaniu oferty dziś nie jest już to tylko hosting, ale także między innymi usługi:

 • - rejestracji domen,
 • - tworzenia stron internetowych,
 • - pozycjonowania.

Wiedząc, że klient szuka kompleksowych rozwiązań w jednej firmie zawsze staramy dopasować wachlarz usług w taki sposób aby każdy znalazł u nas wszystko co potrzebne w biznesie on-line.

Nasza firma od początku swojej działalności wspierała ludzi młodych, także początkujących webmasterów oraz osoby z ciekawymi pomysłami na działanie w internecie. Sponsorujemy, a także promujemy ciekawe projekty i strony internetowe, które mają potencjał oraz materiał na wybicie się.

Współpracujemy z firmą KOWR w dziedzinie tworzenia stron internetowych, portali, sklepów internetowych oraz dedykowanego oprogramowania, a także unikalnej, ciekawej i interesującej identyfikacji przedsiębiorstwa, grafiki użytkowej, ulotek, bilbordów, bannerów etc.. Dzięki naszym pracownikom możemy zapewnić Państwu szereg dodatkowych usług, których poziom jest bardzo wysoki.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Szukaj domeny:

Newsletter:

Zapisz się do naszego newslettera.

Aktualności:

 • Dodano: 18-09-2011 Godzina: 21:17:14

  Konkurs: najlepszy pakiet hostingowy

   Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps. 
  Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd. 
  Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

  Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

  Więcej

 • Dodano: 10-05-2011 Godzina: 23:25:07

  Start nowej strony serwisu: 12.05.2011.

  Po 4 latach zmieniliśmy wygląd naszego serwisu. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się naszym obecnym i przyszłym klientom. Wprowadzonych zostało wiele udogodnień aby korzystanie z naszych usług było proste i przyjemne.

  Więcej