Pozycjonowanie stron www - szybki-serwer.pl

Pozycjonowanie to proces polegający na umieszczeniu witryny www jak najwyżej w wynikach wyszukiwarek internetowych (przede wszystkim Google) na kluczowe dla danej strony frazy.
Wysokie pozycje w wyszukiwarkach to większa liczba odwiedzin Państwa serwisu, a co za tym idzie: więcej potencjalnych klientów.

Gwarantujemy zadowolenie z wykonanych przez nas usług.

Jako że każda strona jest inna oraz słowa i frazy kluczowe, które chcemy pozycjonować mają różną skalę trudności indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

W sprawie pozycjonowanie prosimy pisać na adres: pozycjonowanie@duu.pl, podając adres strony, a my w ciągu 24 godzin odeślemy propozycję , szczegółową ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i wycenę fraz.

Oferujemy także inne usługi związane z pozycjonowaniem:

Tworzenie stron zapleczowych:

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3
Wordpress (z unikalną skórką) Wordpress (z unikalną skórką) Wordpress (z unikalną skórką)
Instalacja oraz konfiguracja na serwerze Instalacja oraz konfiguracja na serwerze Instalacja oraz konfiguracja na serwerze
10 artykułów o długości 1000 znaków 15 artykułów o długości 1000 znaków 10 artykułów o długości 1500 znaków
Indeksacja pierwszych 5 podstron Indeksacja pierwszych 10 podstron Indeksacja pierwszych 5 podstron
Cena 60 zł. Cena 80 zł. Cena 70 zł.

Podane ceny mają charakter orientacyjny, szczegóły do uzgodnienia po kontakcie.

Katalogowanie:

Usługa polega na dodaniu Państwa witryny do katalogów stron i firm. Posiadamy bazę wyselekcjonowanych katalogów przede wszystkim moderowanych, co gwarantuje ich wysoką jakość.

Rozliczenie odbywa się na podstawie ZAAKCEPTOWANEGO wpisu w katalogu. Taka forma rozliczeń gwarantuje, że płacą Państwo tylko za faktycznie wyświetlające się linki do strony www.

Katalogowanie wykonujemy w zestawach po 100 szt. (dodanie linku do 100 katalogów). W cenę zawarte jest stworzenie opisu + synonimy.

Cena: 79 zł. (do uzgodnienia).

Publikacja artykułów na blogach typu Pressel Page:

Oferujemy także zdobywanie linków ze stron typu Pressel Page. Posiadamy własną bazę zamkniętych blogów. Są na nich akceptowane jedynie artykuły pisane przez naszych copywriter-ów aby zapewnić im jak największą jakość. Dlatego w cenę pakietu wliczony jest 1 artykuł synonimizowany z frazami wybranymi przez klienta (lub zasugerowane przez nas).

Pakiet 1 Pakiet 2 Pakiet 3
Publikacja na 10 blogach Publikacja na 25 blogach Publikacja na 50 blogach
1 artykuł o długości 1500 znaków (synonimizowany) 1 artykuł o długości 1500 znaków (synonimizowany) 1 artykuł o długości 1500 znaków (synonimizowany)
Pingowanie + podlinkowanie wpisu rotacyjnym swl Pingowanie + podlinkowanie wpisu rotacyjnym swl Pingowanie + podlinkowanie wpisu rotacyjnym swl
Cena 28 zł. Cena 55 zł. Cena 99 zł.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty i bonusy.

Wszystkie podane ceny są brutto (zawierają 23% podatku VAT).

Szukaj domeny:

Newsletter:

Zapisz się do naszego newslettera.

Aktualności:

 • Dodano: 18-09-2011 Godzina: 21:17:14

  Konkurs: najlepszy pakiet hostingowy

   Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps. 
  Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd. 
  Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

  Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

  Więcej

 • Dodano: 10-05-2011 Godzina: 23:25:07

  Start nowej strony serwisu: 12.05.2011.

  Po 4 latach zmieniliśmy wygląd naszego serwisu. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się naszym obecnym i przyszłym klientom. Wprowadzonych zostało wiele udogodnień aby korzystanie z naszych usług było proste i przyjemne.

  Więcej