W dzisiejszych czasach prawie każdy Polak korzysta z ogólnodostępnego internetu. Każdego dnia wyszukiwanych jest kilkaset tysięcy jak nie milionów stron internetowych w samej Polsce.

Czy wiesz, że większość Polaków i klientów z zagranicy zanim kupi jakąś usługę sprawdza stronę internetową firmy?

Polscy inwestorzy, właściciele firm i prywatne osoby wiedza, że prowadzenie biznesu czy promowanie własnej osoby w internecie bez odpowiednio przygotowanej strony internetowej jest niemożliwe!

Ale czy Ty to wiesz?

Strona internetowa jest pierwszą rzeczą, którą ujrzy potencjalny klient. Jako twórcy musimy znaleźć sposób by przez 10 sekund (bo tyle wynosi przeciętny czas przeglądania strony internetowej niezainteresowanej osoby) go zaciekawić i zainteresować ofertą. To nasza misja. Musimy się jej podjąć by przyszły klient zadzwonił z zapytaniem ofertowym czy złożył zamówienie przez stronę internetową.

Nasza firma specjalizuje się w kreowaniu wizerunku firm i osób prywatnych w internecie. Tworzymy szeroko rozumiane inwestycje internetowe począwszy od prostych stron zwanych „wizytówkami” przez skomplikowane portale internetowe, aż do oprogramowania dedykowanego i gier przeglądarkowych.

Nie pozwól by Twój biznes wszedł w stan stagnacji lub nawet spadku! Dzięki pozytywnemu wizerunkowi w sieci pozyskasz nowych odbiorców, a Tym samym Twoja firma osiągnie większe zyski z obrotu towarami lub usługami.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy:

 • - grafikę użytkową (ulotki, reklamy, bilbordy),
 • - grafikę na potrzeby internetu (layouty, bannery),
 • - strony internetowe „wizytówki”,
 • - strony internetowe oparte o system zarządzania treścią (CMS),
 • - portale internetowe,
 • - sklepy internetowe,
 • - systemy CRM,
 • - gry przeglądarkowe,
 • - wszelkiej maści inne systemy dedykowane pisane specjalnie na potrzeby i według specyfikacji klienta.

Tworząc projekty dla klientów dajemy z siebie wszystko wiedząc, że współpraca przerodzi się w długotrwałą, wielofazową oraz przyjemną pracę. Wszystkie nasze produkty są najwyższych lotów. Dbamy o dobro klienta. Stawiamy głównie na czytelność i jakość. Nasze projekty są innowacyjne, każdy projekt jest inny!

Jaki jest koszt projektu?

Koszt uzależniony jest od wielu czynników, głównie wymagań stawianych przez klienta, skomplikowania projektu czy też czasu który potrzebny jest na jego realizację. Nie ma stricto określonego cennika produktów internetowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy wczuwać się w potrzeby klienta, analizujemy rynek, jego wizję, aż w końcu tworzymy wyśmienity projekt, który promuję markę klienta.

Czy możesz pozwolić sobie na nie posiadanie dobrej strony internetowej, które odpowiednio przygotowana pozwali na łatwiejsze i skuteczniejsze pozycjonowanie w przeglądarkach? Czy stać Cię na to by obecni i przyszli klienci nie odnaleźli Cię w internecie?

Konkurencja odpowiedziała: NIE! Nie zostań w tyle i dołącz do najlepszych mnożąc swoje zyski!

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i złożenia zamówienia!

Szukaj domeny:

Newsletter:

Zapisz się do naszego newslettera.

Aktualności:

 • Dodano: 18-09-2011 Godzina: 21:17:14

  Konkurs: najlepszy pakiet hostingowy

   Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps. 
  Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd. 
  Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

  Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

  Więcej

 • Dodano: 10-05-2011 Godzina: 23:25:07

  Start nowej strony serwisu: 12.05.2011.

  Po 4 latach zmieniliśmy wygląd naszego serwisu. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się naszym obecnym i przyszłym klientom. Wprowadzonych zostało wiele udogodnień aby korzystanie z naszych usług było proste i przyjemne.

  Więcej