Opcje na domeny - szybki-serwer.pl

Opcja na domenę to usługa dająca prawo pierwszeństwa do zarejestrowania domeny, która została zwolniona np. obecny abonent zapomniał opłacić odnowienie na kolejny rok.
Usługa zakładana jest na okres 3 lat. Opcje można wykupić tylko dla domen polskich, które są aktywne.

Cena usługi wynosi 35 zł. netto. Klient zostanie poinformowany o możliwości skorzystania z opcji i ma czas 14 dni na opłacenie domeny (liczy się data zaksięgowania wpłaty na naszym koncie). Rejestracja domeny jest płatna osobno wg. aktualnie obowiązującego cennika.

Wysłanie zgłoszenia opcji na domenę nie powoduje automatycznego założenia opcji. Następuje to dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym.

Zachęcamy do przeczytania regulaminu opcji NASK

Szukaj domeny:

Newsletter:

Zapisz się do naszego newslettera.

Aktualności:

 • Dodano: 18-09-2011 Godzina: 21:17:14

  Konkurs: najlepszy pakiet hostingowy

   Każdy uczestnik konkursu ma za zadanie napisanie parametrów idealnego wg niego konta hostingowego - mogą to być także konta seo lub vps. 
  Można używać wszelkich parametrów, np. limit transferu, obciążenie cpu, ilość baz mysql itp itd. 
  Do propozycji konta musi też być załączona cena za proponowany pakiet (może być roczna, miesięczna czy nawet wieczysta).

  Konkurs trwa od 19.09.2011 do 15.102011 r. włącznie.

  Więcej

 • Dodano: 10-05-2011 Godzina: 23:25:07

  Start nowej strony serwisu: 12.05.2011.

  Po 4 latach zmieniliśmy wygląd naszego serwisu. Mamy nadzieję, że nowa strona spodoba się naszym obecnym i przyszłym klientom. Wprowadzonych zostało wiele udogodnień aby korzystanie z naszych usług było proste i przyjemne.

  Więcej